Showing all 21 results

Loģiskā spēle Mozaika

12,00
Izm: 10.2 x 10.2 x 1.6 in/26 x 26 x 4 cm 12 gb – 9.5 x 9.5 in/24 x

Mīksta Lelle

18,00
  • Vecums:no 1.5 gadiem
  • Lelles izmērs: 35  cm

Pavisam mazi bērni neaizraujas ar kaut ko konkrētu, viņi ar interesi iepazīst visus apkārtējās pasaules aspektus, bet pieaugot mazuļiem izstrādājas noteiktas aizraušanās, ko nosaka arī dzimums. Zēni sāk interesēties par automašīnām un militāro tematiku, bet meitenes parasti aizraujas ar ģimenes lomu modeļu veidošanu, lielāko daļu laika pavadot ar lellēm. Mūsu veikalā jūs atradīsiet visdažādākās rotaļlietas meitenēm: leļļu aksesuārus, spēļu traukus, leļļu ratiņus, kosmētiku, kā arī mīklu un galda spēles.

Bērnu spēļu trauki ir ļoti nepieciešams atribūts lomu spēlēs. Attēlojot pieaugušos, bērni tāpat uzklāj galdus un gatavo. Spēļu trauki būs tam ļoti piemēroti, jo ir proporcionāli un bērnam ērti lietojami, turklāt tie ir viegli un veidoti no izturīgiem materiāliem, kas nelūzt un nenodarīs bērnam pāri.

Attīstošās koka rotaļlietas ir izgatavotas no ekoloģiski tīra materiāla un īpaši labi piemērotas maziem bērniem. Rotaļlietas ir patīkamas taustei un veidotas, rēķinoties ar to, ka bērns tās aktīvi izmantos. Tā kā koka rotaļlietu izvēle ir ļoti daudzveidīga, jūs varēsiet piemeklēt to, kas vajadzīgs tieši jūsu bērnam. Papildus klasiskajiem koka klucīšiem mums ir rotaļlietas ar dažādiem uzdevumiem, kas veicina loģiskās un telpiskās domāšanas attīstību, kā arī koka rotaļlietas sīkās motorikas attīstībai un vēl daudzas citas.