Distances līgums (turpmāk Līgums) tiek slēgts starp Interneta vietnes www.babyfans.lv īpašnieku SIA BABYCOMFORTS, reģ. Nr.40103903268 (turpmāk Pārdevējs) un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu Interneta vietnē (turpmāk interneta veikalā) www.babyfans.lv.

Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.babyfans.lv interneta tirdzniecības vietnē.

Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem, ko Pircējs veicis Pārdevēja mazumtirdzniecības veikalos.

Preces krāsa var atšķirties no attēlā redzamās. Produkta apraksts ir vispārīgs, tajā ne vienmēr ir minētas visas produkta īpašības. Produktu cenas e-veikalā var atšķirties no cenām veikala . Preču atlikums noliktavā un e-veikalā var atšķirties, tāpēc šādos gadījumos piegādes nosacījumi var atšķirties no tiem, kas norādīti pasūtījuma veikšanas brīdī un / vai nevarēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai tikai daļēji izpildīt (tādos gadījumos Pircējs tiek informēts nekavējoties).

 

1. Vispārējie nosacījumi

1.1 Babyfans ir tiesības jebkurā laikā, bez brīdinājuma vienpusējā kārtībā grozīt un papildināt nosacījumus un mainīt cenu politiku saskaņā ar piegādātāju iepirkuma cenu nosacījumu izmaiņām.
1.2 Pircējam veicot pirkumu ir piemērojami tās cenas nosacījumi, kura ir spēkā preces pasūtīšanas dienā.
1.3 Preču cenas veikala katlogā ir norādītas eiro valūtā ar spēkā esošo PVN likmi.
1.4 Pircējam preces tiek pārdotas par cenām, kuras ir spēkā pasūtījuma noformēšanas brīdī.

Preču cenas var tik grozītas bez iepriekšēja paziņojuma. Izmaiņas stājas spēkā no brīža, kad tās ir publicētas interneta katalogā un jaunās cenas attiecas uz pasūtījumiem, kuri ir veikti pēc grozījumu publicēšanas.
1.5 Pircējs izvēlas un noformē izraudzītās preces pasūtījumu, Babyfans pārdod un piegādā preces saskaņā ar nosacījumiem.
1.6 Katalogā www.babyfans.lv izliktās preces ir daļēji pieejamas veikala noliktavā, daļēji pašā veikalā un daļēji pieejamas pasūtīšanai.
1.7 Ja pircēja izraudzītā prece noliktavā nebūs pieejama, pārdevējs piedāvās pircējam iespēju konkrēto preci pasūtīt vai piedāvās alternatīvu nomaiņai vismūsdienīgākajā un ātrākajā veidā – izmantojot tālruni vai uz vietas mūsu stacionārajā veikalā Rīgā, Maskavas ielā 240
1.8 Preču apraksts pamatā tiek veidots, pamatojoties uz piegādātāja sniegto informāciju, aprakstam un attēlam ir informatīvs raksturs. Pārdevējs nav atbildīgs par iespējamām sekām, ja pircēja datora vai monitora īpatnību dēļ preces attēls vietnē www.babyfans.lv jebkādos parametros atšķiras no preces reālā veida.

2.Pasūtījuma noformēšana un izpilde

2.1  Pircējam ir tiesības veikt pasūtījumu veikala katalogā bez reģistrācijas un izvēlēties iepatikušos preci, pievienot to pirkumu grozam, izmantojot pogu “Pievienot grozam”.
Lai noformētu pasūtījumu, Klientam jāpāriet uz Pirkumu groza lapu: pirkumu groza izvēles izvēlnē jānospiež poga “Pāriet pie apmaksas”, tad Klients tiks pārsūtīts uz pasūtījuma noformēšanas un personalizēto datu ievadīšanas šablonu.
Pēc vajadzīgo datu ievadīšanas un pārbaudes Klients apstiprina pasūtījumu, nospiežot pogu “Apstiprinu”. Pēc šīs darbības pircējs pasūtījumu ir apstiprinājis un tas tiek nodots pārdevējam.
Klients apmaksā preci tikai pēc www.babyfans.lv apstiprinājuma — pa tālruni, WhatsApp vai citā pircējam ērtā veidā. Babyfans apņemas atbildēt uz jūsu pasūtījumu 1-2 darba dienu režīmā. Saskaņojot pirkumu, pircējs izvēlas arī jebkuru no piedāvātajiem piegādes veidiem.

2.2 Pasūtījuma izņemšana uz vietas Babyfans veikalos ir BEZMAKSAS, atbilstoši izvēlētā veikala darba laikam.

Ja Pircējs ir noformējis pasūtījumu brīvdienās (no 13:00 piektdienā un līdz 09:00 pirmdienā) vai valsts svētkos, tad piegādes termiņš tiek rēķināts sākot no 10:00 pirmā darba dienā pēc brīvdienām vai valsts svētkiem.

3. Atteikuma tiesības

Pircējam preces jānosūta atpakaļ vai jānodod Pārdevējam bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Pircējs paziņoja Pārdevējam savu lēmumu atteikties no Distances līguma. Termiņš tiks ievērots, ja Pircējs preces nosūtīs atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai, realizējot atteikuma tiesības , prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.

Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā viņam ir jāsazinās ar Pārdevēju, rakstot uz e-pasta adresi [email protected]/ talr. +371 220 86 996

Saskaņā ar MK Noteikumiem Nr. 255 Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

– prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta;
patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (kā piemēram, pārtika, īpašās akcijas preces, pie kurām tas norādīts, personiskas higiēnas preces – māneklīši, knupīši, bērnu podiņi, autiņi, biksītes, kā arī grūtnieču un barošanas apakšveļa, vienreiz lietojamās preces – autiņi, lacītes utml.);
– prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām.

Pārdevējs var aizturēt atmaksu līdz brīdim, kad tiek saņemta prece atpakaļ vai kad Pircējs ir iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk. Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā patērētājs sedz ar preces atgriešanu /vai preču apmaiņa saistītās izmaksas.

Noformējot pasūtījumu, pircējs apņemas norādīt patiesus datus par sevi, tai skaitā vārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju. Pārdevējs nav atbildīgs par nespēju izpildīt pasūtījumu, ja to nosaka Pircēja sniegti nekorekti dati, kā arī neatbild par jebkādām šādas sniegšanas sekām.
Pārdevējam ir tiesības vienpusējā kārtībā anulēt apstiprināto pasūtījumu, brīdinot par to pircēju, ja rodas aizdomas par pārdevējam iesniegto datu nepatiesumu vai ja pircējs nekorekti uzvedas un Babyfans nevar sniegt pieprasīto pakalpojumu.

Atteikumu tiesību gadījumā, Pārdevējs atgriež par Preci saņemto maksājumu 14 dienu laikā no dienas, kad ir saņēmis no Pircēja atpakaļ atgriezto Preci. Atmaksāšana tiek veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kāds tika izmantots sākotnējam darījumam.

Apmaksas veidi

Ar pārdevēju saskaņotās preces apmaksu pircējs veic, pārskaitot uz pārdevēja kontu vai skaidrā naudā veikalā uz vietas, saņemot preci. Preci, kura jānosūta, izmantojot pircēja izraudzīto piegādes dienestu – apmaksā PIRMS preces nosūtīšanas.

Pircējs izvēlas preci – veikals apstiprina tās esamību – pircējs ir izvēlējies piegādes veidu, apmaksājis pasūtījumu – pārdevējs nosūta preci 24 stundās pēc apmaksas saņemšanas kontā.

Izmantojot interneta vietni www.babyfans.lv vai aizpildot speciālu pastāvīgā klienta iesniegumu, Klients apstiprina, ka ir iepazinies ar Distances līgumu un ar Privātuma politiku, kā arī saprot līguma saturu un ir noslēdzis ar SIA BABYCOMFORTS līgumu, kas uzliek abpusējas saistības un pienākumus.