1 Vispārējie nosacījumi

1.1 Babyfans ir tiesības jebkurā laikā, bez brīdinājuma vienpusējā kārtībā grozīt un papildināt nosacījumus un mainīt cenu politiku saskaņā ar piegādātāju iepirkuma cenu nosacījumu izmaiņām.
1.2 Pircējam veicot pirkumu ir piemērojami tās cenas nosacījumi, kura ir spēkā preces pasūtīšanas dienā.
1.3 Preču cenas veikala katlogā ir norādītas eiro valūtā ar spēkā esošo PVN likmi.
1.4 Pircējam preces tiek pārdotas par cenām, kuras ir spēkā pasūtījuma noformēšanas brīdī.

Preču cenas var tik grozītas bez iepriekšēja paziņojuma. Izmaiņas stājas spēkā no brīža, kad tās ir publicētas interneta katalogā un jaunās cenas attiecas uz pasūtījumiem, kuri ir veikti pēc grozījumu publicēšanas.
1.5 Pircējs izvēlas un noformē izraudzītās preces pasūtījumu, Babyfans pārdod un piegādā preces saskaņā ar nosacījumiem.
1.6 Katalogā www.babyfans.lv izliktās preces ir daļēji pieejamas veikala noliktavā, daļēji pašā veikalā un daļēji pieejamas pasūtīšanai.
1.7 Ja pircēja izraudzītā prece noliktavā nebūs pieejama, pārdevējs piedāvās pircējam iespēju konkrēto preci pasūtīt vai piedāvās alternatīvu nomaiņai vismūsdienīgākajā un ātrākajā veidā – izmantojot tālruni vai uz vietas mūsu stacionārajā veikalā Rīgā, Maskavas ielā 240
1.8 Preču apraksts pamatā tiek veidots, pamatojoties uz piegādātāja sniegto informāciju, aprakstam un attēlam ir informatīvs raksturs. Pārdevējs nav atbildīgs par iespējamām sekām, ja pircēja datora vai monitora īpatnību dēļ preces attēls vietnē www.babyfans.lv jebkādos parametros atšķiras no preces reālā veida.

Pasūtījuma noformēšana un izpilde

Pircējam ir tiesības veikt pasūtījumu veikala katalogā bez reģistrācijas un izvēlēties iepatikušos preci, pievienot to pirkumu grozam, izmantojot pogu “Pievienot grozam”.
Lai noformētu pasūtījumu, Klientam jāpāriet uz Pirkumu groza lapu: pirkumu groza izvēles izvēlnē jānospiež poga “Pāriet pie apmaksas”, tad Klients tiks pārsūtīts uz pasūtījuma noformēšanas un personalizēto datu ievadīšanas šablonu.
Pēc vajadzīgo datu ievadīšanas un pārbaudes Klients apstiprina pasūtījumu, nospiežot pogu “Apstiprinu”. Pēc šīs darbības pircējs pasūtījumu ir apstiprinājis un tas tiek nodots pārdevējam.
Klients apmaksā preci tikai pēc www.babyfans.lv apstiprinājuma — pa tālruni, WhatsApp vai citā pircējam ērtā veidā. Babyfans apņemas atbildēt uz jūsu pasūtījumu 1-2 darba dienu režīmā. Saskaņojot pirkumu, pircējs izvēlas arī jebkuru no piedāvātajiem piegādes veidiem.
Noformējot pasūtījumu, pircējs apņemas norādīt patiesus datus par sevi, tai skaitā vārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju. Pārdevējs nav atbildīgs par nespēju izpildīt pasūtījumu, ja to nosaka Pircēja sniegti nekorekti dati, kā arī neatbild par jebkādām šādas sniegšanas sekām.
Pārdevējam ir tiesības vienpusējā kārtībā anulēt apstiprināto pasūtījumu, brīdinot par to pircēju, ja rodas aizdomas par pārdevējam iesniegto datu nepatiesumu vai ja pircējs nekorekti uzvedas un Babyfans nevar sniegt pieprasīto pakalpojumu.

Apmaksas veidi

Ar pārdevēju saskaņotās preces apmaksu pircējs veic, pārskaitot uz pārdevēja kontu vai skaidrā naudā veikalā uz vietas, saņemot preci. Preci, kura jānosūta, izmantojot pircēja izraudzīto piegādes dienestu – apmaksā
PIRMS preces nosūtīšanas. Pircējs izvēlas preci – veikals apstiprina tās esamību – pircējs ir izvēlējies piegādes veidu, apmaksājis pasūtījumu – pārdevējs nosūta preci 24 stundās pēc apmaksas saņemšanas kontā.