Par veikalu “BABYFANS”

01. Par mums

Jūs gaidāt mazuli vai jums jau ir bērniņi? Jūsu draugi vai radinieki nesen kļuva par vecākiem vai plāno par tādiem kļūt? Tad šī mājaslapa ir tieši jums!

Katalogā ir plašs preču piedāvājums gan dažāda vecuma bērniem, gan arī māmiņām. Rotaļlietas, transportlīdzekļi bērniem, vannas piederumi, atpūtas preces, gultasveļa, kā arī plaša apģērbu izvēle.
Mēs ievedam preces nelielā daudzumā, vispirms rūpējoties par preču klāsta dažādību. Tādēļ preču daudzums ir ierobežots, un pirms pirkšanas nepieciešams precizēt, vai konkrētā prece šobrīd ir noliktavā. Ja jūs interesējušo preci jau ir nopirkusi cita laimīgā pircēja, mēs palīdzēsim Jums atrast alternatīvu.

Neaizmirstiet, ka klātienē Jūs atradīsiet vairāk preču, nekā ir parādīts katalogā!

Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju par jūs interesējošo produktu, tad zvaniet /rakstiet mums pa tālruni 220-86-996 WhatsApp, un mūsu darbinieki ar prieku atbildēs uz Jūsu jautājumiem (veikala darba laiks: no 10:00 līdz 19:00 darbdienās, 10:00-17:00 sestdienās, Svētdiena: 10:00 – 15:00. Par izmaiņam darba laikā var precizēt mūsu Facebook lapā).

Mēs regulāri atjaunojam preču sarakstu mājaslapā, bet pēdējie jaunumi ir atrodami mūsu Facebook lapā. Abonējiet mūsu jaunumus un vienmēr esiet informēta!
Mēs strādājam Jums – nākamās māmiņas, barojošās māmiņas un māmiņas ar maziem bērniņiem! Ar prieku sniegsim Jums komfortu tādā svarīgā Jūsu dzīves periodā.

Mēs mīlam to, ko mēs darām.