Raksti

Bērnu gultas veļa

bērnu gultas veļa

Bērnu gultas veļa ir būtiska mazuļa miega kvalitātei un attīstībai. Tās galvenais uzdevums ir radīt ērtu, siltu un komfortablu vidi mazuļa atpūtas brīžos. Bērnu gultas veļa no patīkama un kvalitatīva materiāla, kas maigi pieskaras mazuļa jutīgajai ādai, nerada kairinājumu un nepatīkamas sajūtas, kā arī uzlabo miega kvalitāti, kas ir nozīmīga mazuļa attīstībai, īpaši pirmajos dzīves posmos.
Veikalā babyfans.lv iespējams iegādāties visu mazuļa labsajūtai un attīstībai, kā arī preces jaunajai māmiņai. Šeit pieejama zīdaiņu gultas veļa ļoti plašā klāstā. Iespējams izvēlēties bērnu gultas veļas komplektus dažādās krāsās.

Kā izvēlēties zīdaiņu gultas veļu?

Vecāku uzdevums ir radīt savam mazulim labāko un komfortablāko vidi. Šādā vidē bērns būs apmierināts, atpūties, spēs augt un veiksmīgi attīstīties un arī vecāki piedzīvos daudz mazāk stresa. Ir vairāki faktori kā izvēlēties gultas veļa bērniem. Jāņem vērā ne tikai bērnu gultas veļas krāsa, bet arī izmērs, materiāls un iespēja iegādāties savstarpēji kombinējamus komplektus. Veikala Babyfans.lv piedāvājumā atrodamā bērnu gultas veļa pieejama vairākos izmēros.

Jaundzimušajiem ir 2 izmēru gultas veļa:
– 90 x 120 cm,
– 100 x 135 cm.
Spilvendrānas izmērs visos komplektos vienmēr ir 40 x 60 cm.

Bērnu gultas veļas komplekti

Lieliska iespēja, ko piedāvā veikals Babyfans.lv ir dažāda izmēra bērnu gultas veļas komplekti. Iespējams iegādāties komplektu no vairākām daļām, atkarībā no tā, kas nepieciešams, no 2in1 līdz 7in1.
Gadījumos, kad mazulim jau ir iegādāta bērnu sedziņa un spilvens, piemērots būs komplekts – 2in1, kas ir maināmais bērnu gultas veļas komplekts.
Bērnu gultas veļas komplektā 4in1 ir viss nepieciešamais mazuļa gultiņai: sega, segas pārvalks, spilvens un spilvendrāna. Lielākā komplektā Tas ir 5in1 iespējams pievienot arī palagu.

Palagi bērnu gultiņām

Palagi ir pieejami divos izmēros: 60×120 cm vai 70×140 cm, atkarībā no bērnu gultiņas matrača. Bērnu palagi ir pieejami no kvalitatīva kokvilnas materiāla ar dažādu tekstūru, tāpēc iespējams izvēlēties sev piemērotāko, pēc gaumes un vajadzībām. Babyfans.lv iespējams iegādāties bērnu gultiņas palagus no frotē, trikotāžas vai gludas kokvilnas materiāla. Pieejami arī ūdensizturīgi paladziņi, izmēros: 60×120 cm vai 70×140 cm. Bērnu ūdensizturīgie paladziņi ir īpaši parocīgi, jo neļaus matracim izmirkt. Palagu auduma aizmugure ir apstrādāta ar mitrumizturīga pārklāju.Papildus bērnu gultas aksesuāri

Bieži vien vecāki izvēlas iegādāties ne tikai bērnu gultas veļas komplektus, bet arī papildus bērnu gultas aksesuārus, kas palīdz iekārtot mazuļa guļvietu vēl komfortablāku un atbilstošāku bērna vajadzībām. Babyfans.lv veikalā iespējams iegādāties bērnu gultiņai piemērotus bortiņus jeb sānu paneļus. Tie būs īpaši piemēroti aktīvākiem un kustīgākiem mazuļiem, lai pasargātu no gultiņas cietajām malām. Bērnu gultiņas sānu paneļi ir viegli polsterēti un patīkami mīksti, pieejamas arī pīnītes, ko iespējams izvietot pa gultas perimetru. Tās ir ar izteiktāku polsterējumu, šādi nodrošinot, ka mazulis vienmēr būs pasargāts.
Gultas veļa bērniem ir komplektējama arī ar speciāliem bērnu gultas aizkariem jeb baldahīnu. Tas ne tikai lieliski piestāvēs gultiņai, bet, piemēram, ja mazuļa gultiņa atrodas blakus vecāku gultai, kur ir naktslampiņa, tad baldahīns lieliski pasargās mazuli no naktslampiņas gaismas, kā arī cita veida apgaismojuma. Vasarā baldahīns būs ļoti praktisks, jo lieliski pasargās mazuli no kukaiņiem. Baldahīni izgatavoti no auduma vai caurspīdīgs tilla un to uzstādīšanai papildus nepieciešams iegādāties turēšanas statīvu.
Bērnu gultiņas iespējams papildināt arī ar kokvilnas mantu kabatiņām, kur var uzglabāt rotaļlietas un citus sīkumus.