Jauns

Liela bērnu kombinezonu izvēle. Ar kapuci un bez, meitenēm un zēniem līdz 86. izmēram.

Pastaigājoties nav auksti!

Bērnu kombinezons ar kapuci ir ērts apģērbs mazuļiem no pašas dzimšanas – gan starpsezonu laikā, gan ziemas periodā. To ir daudz vieglāk uzvilkt nekā bikses un jaku. Tāds apģērbs neuzraujas un nesagriežas, kombinezons neierobežo kustības un nerada diskomfortu. Audums nesagumzīsies pat pašam kustīgākajam mazulim. Būsiet drošI, ka muguriņu nesapūtīs, un kapuce pasargās mazuļa mazās austiņas no pēkšķām vēja brāzmām. Ērtie aizdares varianti sniedz iespēju mazuli ātri un ērti pārģērbt, neraizējoties par to, ka viņam telpā kļūs karsti. Bērnu kombinezonus bez kapuces var valkāt arī kā patstāvīgu apģērbu un kā otro ziemas kārtu. Audumam ir patīkama faktūra, un tas neizraisa mazulim diskomfortu. Tajā pašā laikā tas teicami saglabā siltumu un to var izmantot zem ziemas apģērba. Zem kombinezona var izvēlēties vilkt ērtu krekliņu vai bodiju.

Kombinezons mazuļiem – tas praktiski ir universāls apģērbs jebkuram gadalaikam. Mēdz būt, ka māmiņa nevēlas izrakstīt mazuli konvertā , bet silts apģērbs mazulim, protams, ir vajadzīgs. Tādos gadījumos lieliski noderēs mūsu siltinātie kombinezoni.
Pirmo kombinezonu var uzvilkt pie izrakstīšanās. Izdeāli būtu iegādāties pāris greznu modeļu svētkiem un vairākus – ikdienai.
Mums ir spilgti modeļI ar neparastiem zīmējumiem, kā arī mierīgāki, universāli varianti.

Bērnu kombinezoni – tā ir viena no pieprasītākajām precēm bērnu apģerbu veikalos. Šis apģērba veids ir ērts arī vecākiem. Bērnam ir ērti tajā atrasties gan miegā, gan nomodā. Kombinezons piesedz visas ķermeņa daļas un nenoslīd pat mazuļa aktivitāšu laikā.
Starpsezonu kombinezons ir lielisks, izrakstoties vasarā-pavasarī-rudenī.

Маzuļiem, kuri vēl nestaigā, pagaidām nav vajadzīgi kombinezoni no ūdeni necaurlaidoša auduma, kombinezonam ir jāelpo! Protams, viņš neizmirks ne lietū, ne sniegā, jo mazulis vēl neskraida, bet gan ērti guļ savā šūpulītī!

Mūsu kombinezoni mazulim ļauj to ērti atpogāt un aizpogāt, izmantojot abus rāvējslēdžus sānos un uz kājiņām
Dažiem mūsu kombinezonu modeļiem ir piedurknēs iestrādāti atloki – tos var izmantot kā dūrainīšus vai kā elastīgas aproces bez atlokiem
Ir tādi bērni, kuriem ļoti patīk gulēt vai nu tikai māmiņas rokās vai arī ratiņos pastaigas laikā.
Bet kā būt pārliecinātai par to, ka mazulim pastaigas laikā nav ne auksti, ne karsti?

Ir divi svarīgākie noteikumi:

Dabiskums + vairākslāņu princips

  • pirmais – apģērba slānis tiešI pie ķermeņa – tam obligāti jābūt no dabiska auduma. Slip – ideāli piemērots variants pirmajam apģērba slānim!
  • otrais slānis – siltināts kombinezons un siltināta cepurīte.
  • nu, un, protams, trešais slānis – konverts! – piemērots attiecīgajai sezonai!

Ja ir vēss laiks, un jūs ilgi pastaigājaties – konvertam var aizvilkt rāvējslēdzi un neviena lietus pilīte nekaitēs jūsu mīlulim!

Bet ja esat iegājušI telpā, vai arī vienkāršI ir uzspīdējusi saulīte un mazulim kļūst karsti, vienkāršI atvelciet vertikālo rāvējslēdzi, kā jūs uzskatāt par vajadzīgu.
Lūk, šādi ir noderīgi vairāki slāņI!

Pievērsiet uzmanību!
• preces no šīs sadaļas ne vienmēr ir virsdrēbes
• šīm precēm nav stingroi noteikts temperatūras režīms
• iesakām ziemā izmantot dažus termo kombinezonus kā otro slāni