Jauns

Ratiņu maisi no aitādas

Iekšpuse ir veidota no dabiskas aitu vilnas. Maisu ārējais audums ir ūdensnecaurlaidīgs, kas neļaus jūsu mazulim samirkt. Uz maisa ir slēdzis, kas maisu padara maksimāli ērtu, kā arī ir atveres drošības siksnām. Maisa materiāls ir dabisks siltinātājs, un notur ķermeņa temperatūru pastāvīgā 36,6 grādu līmenī. Preces krāsas noskaidrojiet pa tālruni vai pašā veikalā.

Kažokādas konverta forma ir piemērota lielākajai daļai ratiņu. Rāvējslēdzējs palīdz viegli ievietot mazuli iekšpusē, kā arī tikpat viegli izņemt ārā. Konverta augšējā daļa ir attaisāma.

Aitas vilna ir hipoalergēna un ekoloģiska. Tā ieteicama bērniem jau no dzimšanas.
Womar aitas vilnas produkcija sniedz jūsu mazulim maksimālu komfortu un veselību. Viena no galvenajām priekšrocībām ir dabiskā termoregulācija (temperatūra tiek noturēta 36,6 grādu līmenī). Šāds materiāls ir universāls – tas neļaus jums nosalt zemā temperatūrā, bet jūs nepārkarsīsiet arī saules svelmē.
Vilna absorbē sviedrus, līdz ar to novērš to iedarbību uz ādu un kairinājumu.
Aitas vilna ir kā glābiņš gan lieliem, gan maziem cilvēkiem. kam ir dažādas alerģijas. Aitas vilna neuzsūc mitrumu un nepiesaista putekļus, tajā nav piemērotu apstākļu ērcīšu attīstībai, tādēļ tā cilvēkam ir pilnīgi droša.

Vilnas apģērbam ir daudz priekšrocību. Vilna ir dabīgs siltuma regulators, kas jūs aizsargās pret aukstumu vai pārkaršanu, lai kā mainītos ārējās vides apstākļi. Vilnas apģērbam ir hipoksiskas īpašības – tas spēj absorbēt daudz sviedru un citu izdalījumu, un neļauj tiem saskarties ar ķermeni. Vēdināšanas laikā smaržas, kas nosēdušās uz aitas vilnas, ātri izvēdinās, tādēļ šādi apģērbi ir ērti kopjami un vienmēr svaigi.
Aitas vilna ir hipoalerģiska, tāpēc tā ir pilnīgi droša. Aitas vilnai ir arī atveseļojošs efekts – tā palīdz atveseļoties neiralģijas un reimatisma gadījumā.
Izmērs: 95×50 cm

Sieviešu apakšveļa (15)

Spilveni grūtniecēm, Pakaviņi (35)

Bērnu ratu aksesuāri (10)

Bērnu mēbeles (19)