Raksti

Vai grūtniecēm ir vajadzīgs speciāls spilvens?

Nav vienota viedokļa un nav viennozīmīgas atbildes par to, vai topošajai māmiņai ir nepieciešams tāds “palīgs” mazuļa gaidīšanas laikā. Мēģināsim par to tikt skaidrībā. No savas ilggadējās pieredzes, kā arī, spriežot pēc mūsu pircēju atsauksmēm. Mēs uzskaitīsim kādus plusus iegūst topošā māmiņa, izmantojot speciālo spilvenu grūtniecēm.

Pēc ceturtā grūtniecības mēneša sieviete sāk izjust slodzi uz savu organismu. Viņas fiziskie un morālie spēki ir uz robežas. Tādēļ viņas miegu un atpūtu nekas nedrīkst traucēt. Gultai jābūt ērtai, gultas veļai tīrai, telpai izvēdinātai. Un kā odziņa uz tortes tika izgudrots speciālas formas spilvens grūtniecēm.

Speciālisti ortopēdijas jomā ir vienisprātis, ka ir atšķirība, guļot uz parasta spilvena vai uz gulēšanai paredzēta priekšmeta, kurš izgatavots, izmantojot speciālas tehnoloģijas.

Konspektīvi apkopoti plusi

Topošās māmiņas ķermeņa ērts stāvoklis veicinās pilnvērtīgu atpūtu un mazinās slodzi mugurkaula un iegurņa zonā.
– Sieviete varēs izstiepties visā augumā un atslābināties, sadalot svaru un paliekot šo mīksto, patīkamo un skaisto spilvenu zem vēdera jebkura grūtniecības termiņa laikā.
– Spilvenu var izvietot zem vēdera un starp kājām, samazinot slodzi uz mugurkaulu /šis spilvens ir 240 vai 300 centimetrus garš/
Pēc dzemdībām spilvenu var izmantot mazuļa barošanai vai viņa komfortam un drošībai.

Visi audumi mūsu spilvenos ir hipoalergēni !

Ražotāji ir sertificēti, augšējo spilvendrānu sastāvā ir kokvilna, bet pildījums – pēc jūsu izvēles. / Sintepona lodītes, mikropērļu granulas, penoplasta lodītes vai griķu sēnalas /

Standarta izmērs ir no 170 līdz 190 сm. Kāda forma jums ir piemērotākā, palīdzēs izlemt mūsu pārdevējs

Mēs jums piedāvājam trīs iecienītākos modeļus

1. “BIG” – 240 – 300 сm.
Piemērots kompleksai atpūtai dienas un nakts laikā, uz tā pietiek vietas visam ķermenim, tas aptver visus izliekumus, paiet zem galvas, zem vēdera un starp kājām, noņem slodzi no iegurņa.

2.
“С” – veida spilvens – 190 – 240 сm
Pati populārākā forma, kura atbrīvo no muskuļu spriedzes un apliec visu ķermeni

3.
“RADZIŅŠ” – 140 – 170 – 190 сm
Ļauj novietot vēderu un galvu.

Jūs variet piezvanīt mums uz veikalu vai uzrakstīt sociālajos tīklos Facebook, WhatsApp vai Viber un mēs atbildēsim uz jūsu jautājumiem. Kā arī izsūtīsim krāsu toņu fotogrāfijas, kādas ir mūsu rīcībā dialoga brīdī. Tad vienosimies par pirkuma vai piegādes veidu.

Atcerieties! Modernie spilveni grūtniecēm padara topošās māmiņas miegu maksimāli komfortablu. Efektīvi atbalsta apaļo vēderu, muguru, dibenu un pat kaklu. Spilvens jums noderēs arī periodā pēc dzemdībām, kad barosiet bērniņu ar krūti, – tas būs atbalsts rokai.

Šis priekšmets var būt laba dāvana, kā arī stilīgs un vajadzīgs dizaina elements nākamās māmiņas mājā.